Wygodne – przypominające domowe zacisze. Oryginalne, reprezentacyjne – sprzyjające kreatywnej pracy. Jeśli masz dobry pomysł na meble do firmowej strefy chill out, prześlij nam swój projekt!

Czekamy na rysunki mebli miękkich, czyli: foteli, sof i puf, ewentualnie krzeseł, a także stolików i gadżetów. Zaprojektowane meble powinny łączyć oryginalność, estetykę oraz użytkowość. Powinny też być łatwe w produkcji.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich chętnych: studentów, absolwentów uczelni, projektantów, ale także osoby nie związane z .branżą, ale mające świetny pomysł na strefę chill out. Projekty prosimy wysyłać na adres: [email protected] do końca czerwca. Najlepszy projekt zostanie zrealizowany, a zwycięzca dodatkowo uhonorowany nagrodą pieniężną w wysokości 3 tysiące złotych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: (52) 364 11 53. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.mdd.pl.
Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika