Dritta kusi  tajemnicą i elegancją. Brak jej zbędnych zdobień, bo po co ozdabiać coś, co samo w sobie stanowi dekorację. Dritta to po włosku prosta, pozbawiona linii krzywych. Dlatego nowa propozycja MDD to lada, którą tworzą tylko prostokątne bryły urozmaicone różnorodnością wykorzystanych materiałów.

Nowa lada może być po włosku brunetką w odcieniu ciemnego platanu, ale jest też dostępna w wersji light: jasnego platanu.

Dritta zmienną jest… Dostosowuje się do charakteru miejsca, w którym ma się znajdować.

Opcjonalny blat górny ze szkła lacobel w kolorze białym i czarnym lub wersja lady z podświetlaną od spodu jasnym światłem LED nadstawką na blat, pozwalają dostosować ladę do własnych upodobań.

Więcej informacji: http://www.mdd.pl/produkty/lady-recepcyjne/dritta.html

Wysoka jakość, ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania, nowoczesny i oryginalny design towarzyszą nam przy każdym projekcie. Nigdy nie pozostawiamy ich przypadkowi i nie chodzimy na kompromisy. Przy tworzeniu nowych mebli zawsze mamy przed sobą ich potencjalnych odbiorców i dla nich projektujemy. I właśnie to pozwala nam odnosić sukcesy.

Więcej naszych projektów: https://www.facebook.com/MDDOfficeFurniture

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika