BudownictwoWybierając się do danej agencji nieruchomości, łudzimy się że otrzymamy wszystkie informacje które są przedstawione do danej oferty. Jednak często spotykamy się ze zdziwieniem że ktoś nie mówi nam tutaj cały prawdy, bądź też fachowo wyczuwamy u danej osoby braki, co do tego tematu, czy też co do konkretnej oferty. To normalne przecież agencje nieruchomości nie mogą badać dokładnie każdej oferty, gdyż zajęło by im to wiele lat, to właśnie dlatego stosują oni całkiem inne metody –  sprawdzają tylko niektóre lokacje i to wyrywkowo. Powodem może być brak potrzebnych ludzi, co widać, jeśli spojrzymy na ilość agentów znajdujących się w rynku zajmujących się budownictwem. Dlatego też nie możemy mieć pretensji, jeśli nie mówi nam się wszystkiego, gorzej jak trafimy na szczerego agenta, a raczej dobrego kanciarza, który wciśnie nam byle jaka klitkę, jednak zanim przejrzymy na oczy to będzie już za późno, dlatego też nie możemy też zbytnio ufać agentowi, bo możemy się strasznie pomylić.

O autorze

3x latek. Parę zrealizowanych projektów, jeszcze więcej planów i marzeń na przyszłość. Wiele sukcesów, parę porażek- jak to w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika