ArchitekturaBardzo często słysząc o różnych terminach dotyczących architektury napotykamy, taki termin jak mała architektura. Jest to nic innego jak kształtowanie architektury która znajduje się blisko nas, może być to jeden bądź więcej elementów, które znajdują się w naszym bezpośrednim otoczeniu, i co więcej są one w stanie wiele zmienić zwłaszcza jeśli poczujemy że zmiany są nad wyraz konieczną sprawą która może zmienić wiele rzeczy które powszechnie są nam znane. Budownictwo – jego wytwory i produkty otaczają nas ze wszech stron. Przede wszystkim należy wierzyć że zmiany w tak zwanej małej architekturze, wpłyną korzystnie na nasze życie, oraz na ogólny wygląd naszego najbliższego otoczenia. Takimi elementami architektury są przede wszystkim ławki, kosze na odpady, barierki ochronne, oraz wiele innych elementów które mogą być istotne, dla naszego ogólnego wystroju. Oczywiście elementy te są zbudowane, z mocnego materiału, w tym wypadku jest to nic innego jak betonowe elementy, które jak najbardziej muszą być odpowiednio dobrane  i wtedy odczujemy znaczną różnicę która będzie zauważalna.

O autorze

3x latek. Parę zrealizowanych projektów, jeszcze więcej planów i marzeń na przyszłość. Wiele sukcesów, parę porażek- jak to w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika