ArchitekturaJeśli zależy na nam wykorzystaniu architektury na co dzień, to powinniśmy odwiedzić miasto Łódź gdzie styl miesza się w wyrafinowanym podejściem do tego typu spraw. Pamiętajmy że każda interpretacja stylowa, powinna mieć swoje uzasadnienie, zwłaszcza w takim architektonicznym mieście jakim jest Łódź. Budownictwo tutaj wspięło się na wyżyny.To jest właśnie to czego brakuje nam dzisiaj w innych miastach. Co sprawia jednak ze konstrukcje w łodzi są bardziej solidniejsze niż w innych częściach Polski, przede wszystkim za tymi zmianami przemawia nic innego jak swoboda w kształtowaniu danego elementu, który tworzy całość koncepcji. Chodź czasem może nam się to wydawać dziwne, ale to właśnie takie podejście sprawia że wiele osób docenia to co jesteśmy w stanie osiągnąć, wykorzystując odpowiednie rozwiązania, do swoich własnych celów. Jeśli się nauczymy wykorzystywać całość, to na pewno większość prac przyjdzie nam dzisiaj z łatwością bowiem w tym wypadku wiele nam nie potrzeba, musimy tylko przedstawić jasną, oraz klarowną wizję która zmieni nasze poglądy.

O autorze

3x latek. Parę zrealizowanych projektów, jeszcze więcej planów i marzeń na przyszłość. Wiele sukcesów, parę porażek- jak to w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika