Granitowe Blaty kuchenne Warszawa - marmur i granitWykończenia z kamienia naturalnego mają wiele zalet. Przede wszystkim kamień jest bardzo trwały i odporny. Blaty kuchenne czy też posadzki są faktycznie niezniszczalne. Nie straszne im ostrza noży czy też tabuny domowników lub gości przemierzające korytarze czy też kuchnie i szlifujące podłogi swoimi nogami. Marmur wypada pod tym względem nieco gorzej – jako skała wapienna nie jest odporna na wodę – ale tutaj możemy zastosować połączenie tradycji z nowoczesnością – czyli aglomarmury. Kawałki marmuru wtopione w żywicę poliestrową łączy piękno tego kamienia z twardością i odpornością na wilgoć materiałów syntetycznych. Nie bez znaczenia jest także cena tego materiału. Dzięki wykorzystywaniu małych kawałków kamienia naturalnego który de facto jest odpadem produkcyjnym powstałym przy wykonywaniu blatów, posadzek czy też parapetów lub elewacji kamiennych bardzo mocno obniżamy koszt surowców potrzebnych do wytworzenia aglomarmuru. Kamień naturalny jest także wspaniałym materiałem na obudowy kominków – odporny na ogień więc bezpieczny dodaje prestiżu naszym wnętrzom. Dlatego właśnie kamień naturalny wykorzystywany jest w wnętrzach które mają mieć klasę i pokazywać status właściciela. Do tego trwałość kamienia gwarantuje nam wiele lat użytkowania. Zresztą – proszę zapytać jakiejkolwiek Pani domu czy nie chciała by mieć granitowych blatów kuchennych czy też aglomarmurowych parapetów w domu.

O autorze

3x latek. Parę zrealizowanych projektów, jeszcze więcej planów i marzeń na przyszłość. Wiele sukcesów, parę porażek- jak to w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika