Nasze życie składa się z wzlotów i upadków. Bardzo często podobne jest do pór roku. Samopoczucie jesienne to nic innego jak kryzys, który nas dopada w ponure wieczory, z kolei dni w których cieszymy się ze wszystkiego co mamy jak dzieci można porównać do wiosny. Tak właśnie wygląda nasze życie. Wielu uczonych uważa, iż najważniejsze jest to aby mieć przy sobie drugą osobę, kogoś z kim można żyć na dobre i złe. To właśnie miłość sprawia, że na nowo powraca ochota do życia, to ona skłania nas do uśmiechów. Jedynym problemem, który nas wielokrotnie gnębi to zdrada. To ona sprawia, że nasze życie zamienia się w zimową porę roku a każdy dzień staje się gorszy od następnego.
serce
Wielu ludzi w takich momentach sięga po leki depresyjne, lub alkohol. Sztuką jednak jest, życie w złej atmosferze i możliwość radzenia sobie ze sobą. Wielokrotnie w takich momentach musimy konsultować się z psychologiem, który doradzi nam co robić i jak postępować. Niestety w dzisiejszych czasach psycholog w Polsce jest nadal tematem tabu. Bardzo często mylony jest z psychiatrą i uznawany przez ludzi za zły wzór co niewątpliwie pogarsza sytuacje panującą w naszym społeczeństwie.

O autorze

Jestem tu po to żeby pomagać ludziom. Mam nadzieje, że uda mi się podzielić z wami moim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w " sklepie z wycieczkami "

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika