Nasze ciało to ogromny mechanizm połączonych ze sobą organów o które należy dbać co dziennie poprzez zachowanie dobrej formy oraz diety. Wielokrotnie w swojej pracy spotykam ludzi, którzy starają się w ciągu 30 – 60 dni uzyskać super formę na wakacje. Mobilizują ich do tego teledyski w, których kobiety z pięknym ciałem pozują do kamery. To nic innego jak manipulacja naszymi pragnieniami, mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że na idealną sylwetkę trzeba pracować kilka a nawet kilkanaście lat.

brzuszek
Jeżeli planujemy odchudzanie, bądź przygotowanie się do sezonu letniego to powinniśmy pomyśleć o tym dużo wcześniej. Z mojej strony mogę obiecać każdemu, że intensywny trening rozpoczęty na przełomie września lub października da nam oczekiwane efekty na wakacje.
Taki trening powinien być prowadzony z głową, najlepiej pod okiem trenera i po konsultacji z dietetykiem, który dopasuje system odżywiania w sam raz do naszego trybu życia. Aby osiągnąć sukces należy jeść regularnie posiłki oraz spać 7-8 godzin dziennie.
Wielu ludzi sądzi, co jest niewątpliwie złym działaniem, że w ciągu 30 dni są w stanie schudnąć po 5 – 10 kg. Kupują środki wspomagające spalanie tłuszczu i ćwiczą przez moment a następie powracają do normalnego trybu życia. Niestety takie działanie ma przeciwny efekt do oczekiwanego i prowadzi do tak zwanego efektu jojo. Organizm, który przechodzi intensywne odchudzanie zaczyna regenerować spaloną tkankę tłuszczową, co niejednokrotnie powoduje, że nasza waga zmienia się na naszą niekorzyść.
Zamiast inwestować pieniądze w środki w stylu „ schudnij 5 kg w 10 dni ” warto takie pieniądze przeznaczyć na wykupienie karnetu na siłownie bądź na organizacje wakacji ze znajomymi np. wycieczki do Paryża.
Podsumowując – działajmy z głową, nie na wariackich papierach a kilogramy same nasz opuszczą.
Autor: Piorko vel. Maciek Piorowski

O autorze

Jestem tu po to żeby pomagać ludziom. Mam nadzieje, że uda mi się podzielić z wami moim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w " sklepie z wycieczkami "

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika