Pytanie z tematu to chyba najczęściej zadawane pytanie, jakie pojawia się w głowie chłopaka. W jaki sposób przestać się bać i po prostu podejść do tej świetnej dziewczyny i oczarować ją rozmową? Jak możesz sobie pomóc w takiej sytuacji?

Cóż – przede wszystkim musisz wiedzieć, że twój lęk bierze się pewnie z pewnego rodzaju nieśmiałości. To wcale nie musi być tak, że nieśmiałość jest twoją cechą na co dzień. Całkiem możliwe, że ujawnia się ona tylko i wyłącznie w pewnego rodzaju sytuacjach, jak na przykład rozmowa z atrakcyjną i nieznajomą dziewczyną.

Jak możesz pokonać taki lęk? To co najważniejsze – musisz uwierzyć w siebie. To po prostu podstawa, bez której trudno będzie ci ruszyć naprzód. Wymyśl sposób, który pomoże ci zwiększyć pewność siebie. Może to być kurs, jakaś książka, albo… nowe ubrania, w których czujesz się świetnie. Być może akurat dla ciebie świetnym sposobem będzie wybranie się na zakupy z siostrą/koleżanką i oddanie swojego wizerunku w ich ręce, gdyż dzięki temu masz pewność, że twój styl będzie się podobał dziewczynom.  Sposób jest zależny od stopnia, w którym ową nieśmiałość odczuwasz.

Pamiętaj zawsze, że ten lęk i nieśmiałość można opanować. Nie popadaj w czarną rozpacz tylko dlatego, że kiedyś ci się nie udało. Siła woli i odpowiednia metoda na pewno przyniosą świetne rezultaty.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika