W stanach Zjednoczonych dokonano przeglądu systemów kin domowych. Okazało się, że spośród tych, które wzięto pod lupę najlepiej wypadł zestaw Philips Blue Ray. Zajął on pierwsze miejsce pod względem szerokiego wachlarzu opcji, jakości i doznań estetycznych.

głośnikKino domowe posiada wszystkie niezbędne opcje, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Jest eleganckie, stylowe z najnowocześniejszą technologią zapewniającą rozrywkę na wysokim poziomie. Pytanie, które jest najlepsze?

Najlepszy w rankingu

Optymalny system,który można kupić na rynku posiada nie tylko zintegrowany odtwarzacz blue ray, ale także pozwala na odtwarzanie filmów, programów telewizyjnych i muzyki bezpośrednio z internetu. Nieskazitelnie czyste obrazy idą w parze z wysokiej jakości dźwiękiem płynącym z pięciu głośników i subwofera.

Co to za sprzęt? System kina domowego stworzony przez firmę Philips, nagrodzony złotą nagrodą w rankingu 10 najlepszych systemów kina domowego.

Blue ray, cd, youtube

Opcja odtwarzacza blue ray jest rzeczą często ignorowaną w kinach domowych. Dlaczego? producenci skupiają się wyłącznie na jakości dźwięku. A jednak pominięcie tego elementu niejako zmusza klientów do zakupu wewnętrznych urządzeń i podłączenia ich do systemów.
Philips wyeliminował te niedogodności i co więcej zagwarantował kompatybilność wszystkich opcji s z systemem.

Kino domowe jest przystosowane do odtwarzania płyt blue ray, dvd i cd. Można je także połączyć z internetem oraz mediami strumieniowymi takimi jak netflix, hulu czy youtube i wieloma innymi.

Różnorodność źródeł odtwarzania

Kolejną cechą o której warto wspomnieć jest tzw. video- switcher. Opcja ta pozwala na na odbieranie video z kilku różnych źródeł. Może być to po prostu kabel telewizyjny czy bardziej nowoczesne usługi internetowe. W dodatku jeśli posiada się zewnętrzne urządzenie takie jak ipod można je również połączyć z kinem domowym i odtwarzać pliki z muzyką czy filmami.

Nieskazitelny dźwięk

Kino domowe bez cyfrowego dźwięku jest jak telewizor bez anteny. System Philips posiada 5 głośników i subwofer, które zapewniają rewelacyjny odbiór dźwięków. Umiejscowienie ich nie przysparza wielu trudności, gdyż i tak system AV wykrywa gdzie są umieszczone. Technologia optymalnie dopasowuje dźwięk do konfiguracji i położenia głośników.

System także jest kompatybilny z każdą wersją systemu Dolby Digital. Jeśli dany film czy program telewizyjny może być odtwarzany w danej technologii czy to Dolby Digital czy Digital plus, kino domowe Philipsa zapewni odtwarzanie go na najwyższym poziomie.

Są też minusy

W dzisiejszych czasach HDMI to standard dlatego też nie brakuje go w sprzęcie Philipsa. Jedynymi minusem jest to, że firma umieściła tylko jeden taki port w sowim sprzęcie.

System kina domowego Philips jest przeznaczony dla tych którzy cenią jakość i funkcjonalność i estetykę. Nie tylko zapewnia maksymalne wrażenia dźwiękowe, ale także dzięki odtwarzaniu wieloformatowemu zapewnia przyjemność oglądania. Wszechstronność jego funkcji jest nie do przecenienia. Sprzęt zadowoli nawet najbardziej wymagających.

O autorze

interesuję się sportem, moją pasją jest siatkówka, lubię jeździć na rowerze, a wolnych chwilach relaksować się przy dobrej muzyce oraz kawie...

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika