Im mniej tym lepiej – mówi zasada każdego dobrego projektu. I my się z nią zgadzamy! Minimum ozdób przy jednoczesnym zachowaniu oryginalności wzornictwa to podstawa, jaka powinny spełniać meble biurowe. Dlatego właśnie Linea, nowa lada recepcyjna Fabryki Mebli Biurowych MDD zbudowana jest tylko z prostych linii ze szczyptą delikatnego designu w bardzo wyrazistych kolorach: białym, czarnym i czerwonym.

Zainstalowane przy podeście światło LED podkreśla oryginalny, wyszukany, ale i spokojny, stonowany styl recepcji.  Front lady wykonany został  z elementów szklanych, natomiast brzegi są wykończone stalą nierdzewną.

Recepcja powinna sprawiać, że gość czuje się u nas komfortowo, widzi, że o niego dbamy. Taki mebel powinien być wizytówką całej firmy – mówi Sławomir Modrzejewski, dyrektor handlowy Fabryki Mebli Biurowych MDD.

www.mdd.pl/linea

Projekty z Lineą i innymi meblami biurowymi z oferty MDD można zobaczyć na naszym profilu: www.facebook.com/MDDOfficeFurniture.

 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika