Wśród pomysłów na prezent ślubny wysoce trafny wydaje się wybór porcelany, szeroka gama wzorów, kolorystyki, ornamentyki ozdobnej daje możliwość sprostanie każdym gustom. Trwałość wyrobów porcelanowych gwarantuje długi czas używania stając się wartościową pamiątką przez wiele lat. Duża ilość kolekcji może przyprawić o zawrót głowy, jedną z ciekawszych propozycji jest Cashmere Round, będąca własnością australijskiego producenta.

            Ekskluzywny wygląd uzyskany dzięki klasycznemu wzornictwu kształtów jak i kolorystyki, mile zaskakuje niewielka waga oraz aksamitna powierzchnia, wszystkie naczynia są okrągłe i w białym kolorze, powoduje dużą uniwersalność. Ta właśnie prostota w połączeniu z aksamitną, białą i półprzezroczystą porcelaną sprawia wrażenie niebywałej elegancji, wręcz dostojeństwa zastawy. Najwyższej jakości porcelana pozwala na swobodne korzystanie z naczyń, nie straszne jest im mycie w zmywarce, użycie w mikrofalówce czy piekarniku jak również przechowywanie w zamrażarce.

Jak widać walory estetyczne takiegoż prezentu idą w parze z praktycznymi. Dzięki jednolitemu wzornictwu całej kolekcji dodatkowym atutem jest możliwość poszerzenia zestawu  Cashmere Round o dowolne elementy dostępne w przebogatym asortymencie. Z pewnością stanowi to godny rozważenia pomysł, jako prezent na nową drogę życia. Biała zastawa czy to do obiadu czy do deseru doskonale będzie pasować do każdego wystroju wnętrza, a stół nią udekorowany może sprostać świąteczno-uroczystościowym przyjęciom jak też rodzinnym spotkaniom.

            Jest to oczywiście tylko propozycja, jako jedna z wielu, wielu możliwości. Której niewątpliwym atutem jest jej uniwersalność i niezwykle elegancki charakter nadając prezentowi w postaci porcelanowej zastawy z kolekcji Cashmere Round ekskluzywny charakter. Ceny zestawów kształtują się na średnim poziomie, w zależności od zasobności portfela można pokusić się o podstawowy lub rozszerzony o dodatkowe elementy, będące miłym aczkolwiek nie koniecznym dodatkiem. Przed zakupem warto sprawdzić kilka ofert, można trafić na fajną promocję.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.