Jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze tej czy innej kawiarni jest aranżacja jej wnętrza. Wielu z naszych klientów sygnalizuje, iż wybrało właśnie naszą sieć, kierując się walorami estetycznymi lokali czy możliwością posłuchania dobrej muzyki.

Krótko mówiąc, atmosferą panującą w danym punkcie, często przypominającą – dzięki nastrojowej muzyce – lata dwudzieste zeszłego wieku. Spotykamy się z takimi opiniami od początku naszej działalności. Już w momencie otwarcia naszego pierwszego lokalu, jakim była kawiarnia w Bielsku, zlokalizowana we wnętrzach dworca PKP, zauważyliśmy, że  klienci coraz bardziej zwracają uwagę na wystrój lokalu. Stąd też tak konsekwentnie staramy się wdrażać ciepłe nastrojowe kolory w naszych punktach, takie podejście zintensyfikowało się wraz ze zmianami brandingowymi naszych punktów. Nie ukrywamy, że dbamy nie tylko o jakość kawy parzonej w naszych kawiarniach, ale i o atmosferę jej spożywania, na którą wpływ ma również dobór kolorów wnętrz oraz ich domowy charakter.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika