Komplet bielizny nocnej Pigeon P-179

Komplet Pigeon P-179

Kiedy kładziemy się spać, chcemy przede wszystkim czuć się komfortowo. Strój nocny, który jest zbyt opięty, posiada ciekawe, ale niestety wpijające się w ciało dodatki, wykonany jest z nieprzyjemnych dla ciała i nieprzepuszczających powietrza materiałów, absolutnie nie wchodzi w grę. Wygodna bielizna nocna wcale nie musi być jednak równoznaczna z bielizną nudną czy mało seksowną. Warto o tym pamiętać zwłaszcza poza domowym zaciszem, kiedy istnieje podwójne niebezpieczeństwo (niebezpieczeństwo jak najbardziej rzecz jasna pożądane), że ktoś nas w niej zobaczy.

Cieplejsze miesiące to czas urlopów, weekendowych wypadów za miasto i gorących wakacyjnych romansów. Nasze kochane mieszkanie zastępują zatem namioty, kempingi, pensjonaty, ekskluzywne hotele i sypialnie przystojniaków poznanych na plaży. Prawdopodobieństwo, że ktoś ze znajomych, z którymi wypoczywamy, czy z ponętnych przedstawicieli płci przeciwnej, z którymi mamy ochotę powypoczywać, zobaczy naszą bielizną nocną jest naprawdę duże, a zatem należy przywiązać do niej większą aniżeli zwykle wagę. I naprawdę uważać na to, jaki strój zakładamy na noc.
Różowa koszula nocna Miran 407

Koszula nocna Miran 407

Jako że w w tych okolicznośiach chętniej eksperymentujemy, na noce poza domem warto wybrać strój, który niekoniecznie przypomina tradycyjne piżamy damskie czy koszule nocne. Jeśli wypoczynek planujemy np. w górskim schronisku, doskonałym pomysłem będzie coś wygodnego o niebanalnym kroju, z nutką młodzieńczego szaleństwa. Znakomitym przykładem najnowsze propozycje marki Pigeon uszyte z wygodnych, miłych dla ciała dzianin, stylizowane na letnie sukienki w rockowym wydaniu.

Miłośniczkom luksusu, które urlop spędzają wyłącznie w pięciogwiazdkowych hotelach, do gustu na pewno przypadną koszule nocne wyglądające niczym wieczorowe kreacje na czerwony dywan. Takie stroje można znaleźć np. w propozycjach marki Miran. Naprawdę robią wrażenie.

Upragniony urlop to czas wolności, przygody, przyjemności. Niech nasza bielizna nocna odzwierciedla nasz pozytywny nastrój i chęć do eksperymentowania. Innymi słowy – pora abyśmy poczuły się prawdziwymi królowymi nocy. Już teraz!
UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika